Skonis
 

Apie laidą

„Skonis“ yra naujas inovatyvus kulinarinis konkursas, kuriame šešiolika varžovų – nuo profesionalių šefų iki mėgėjų – ruošia patiekalus, kurie turi sužavėti keturis garsiausius šefus. Tačiau skirtumas tas, kad visi patiekalai ragaujami aklai. Tai ne dar vienas kulinarinis šou. Tai – realybės šou, kuriame drama maišosi su komedija.

Keturi pirmo ryškumo Lietuvos virtuvės meistrai rinksis dalyvius į savo komandas, ragaudami jų pagamintą maistą. Jie nežinos, kas jiems gamina, iš kokių produktų gamina, ką gamina, nuspręsti ir pasirinkti jie turės iš vieno vienintelio specialiai jiems pagaminto kąsnio. Akla degustacija – vienintelis kriterijus, renkantis žaidėjus į savo komandas, kuriems šefai ne tik vadovaus, bet taip pat juos ir mokys gaminti. Vėliau keturi teisėjai  kartu su savo komandomis susirungs tarpusavyje. Šiame itin įtemptame konkurse vienas šaukštas gali iškelti dalyvį į pačią viršūnę arba priversti krautis lagaminą ir važiuoti namo.

Kiekviename epizode grupės susidurs su komandiniais ir individualiais iššūkiais. Dalyviai gaus kelias kulinarines temas ir turės įveikti kelis eliminavimo etapus. Baigiantis kiekvienam epizodui mokytojai turės ragauti konkursantų patiekalus aklai, nežinodami nei kieno kūrinį ragauja, nei ką valgo, nei kaip jis buvo ruošiamas ar ką jie netrukus pašalins.

„Skonis“ – tai skaniausia pramoginė kulinarinė televizijos laida. Ne išvaizda ir ne profesiniai pasiekimai, vien tik patiekalų skonis lems, kas taps geriausiu Lietuvos virėju.

Įvertinimas
Kulinarinis šou. Vedėjas Andrius Butkus. Teisėjai: K.Brazauskienė, A.Jagelavičiūtė, L.Čepreckas, R.Zakarevičius.

Rodymo laikai

Artimiausiu laiku nerodoma.

Kartojimo laikai

Artimiausiu metu nekartojama

Prenumeruokite

Užsiprenumeruokite priminimą apie rodymo laiką